Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури. Рюкзак має два відділення на блискавці, посередині є кишені на блискавці та відкрите. Також ззаду та спереду є кишені на блискавці. З боків рюкзака є невеликі відкриті кишені.
У комплект входить знімний текстильний ремінь, за допомогою якого рюкзак можна носити як сумку.
Вимір:
- висота 32см;
- ширина 26 см;
- Глібіна 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Тверде дно, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴








