Чоловіча дорожня сумка.
Сумка виконана із натуральної шкіри із застосуванням надійної металевої фурнітури.
Одне відділення на блискавці. Всередині дві кишені: на блискавці то відкрита. В комплекті дві зручні шкіряні ручки та зйомний текстильний плечовий ремінь.
Розміри:
- ширина 46 см
- висота 28 см
- глибина 24 см
Сумка виконана із натуральної шкіри із застосуванням надійної металевої фурнітури.
Одне відділення на блискавці. Всередині дві кишені: на блискавці то відкрита. В комплекті дві зручні шкіряні ручки та зйомний текстильний плечовий ремінь.
Розміри:
- ширина 46 см
- висота 28 см
- глибина 24 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴







