Рюкзак невеликого розміру виконаний із натуральної шкіри.
Має два відділення на блискавках.
Всередині кілька кишень.
Попереду рюкзака накладна кишеня на блискавці. Позаду рюкзака також є кишеня на блискавці.
По бокам рюкзака невеликі відкриті кишені .
В комплекті зйомний плечовий ремінь.
Колір: молочний.
Розміри:
- висота 21 см;
- ширина 20 см;
- глибина 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Білий |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 20 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴






