Рюкзак виконаний із натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури.
Має два відділення на блискавках. Всередині кілька кишень.
На тильній стороні рюкзака розташовані дві вертикальні кишені Анюта одна горизонтальна на блискавках.
На тильній стороні кишеня на блискавці. По бокам рюкзака невеликі відкриті кишені.
В комплекті йде зйомний текстильний рюкзак, за допомогою якого рюкзак можна носити як сумку.
Цвет: молочный.
Розміри:
- висота 31 см;
- ширина 25 см;
- глибина 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Білий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴










