Рюкзак виконаний із натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури.
Має два відділення на блискавках. Всередині кілька кишень.
На тильній стороні рюкзака розташовані дві вертикальні кишені Анюта одна горизонтальна на блискавках.
На тильній стороні кишеня на блискавці. По бокам рюкзака невеликі відкриті кишені.
В комплекті йде зйомний текстильний рюкзак, за допомогою якого рюкзак можна носити як сумку.
Розміри:
- висота 31 см;
- ширина 25 см;
- глибина 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴









