Рюкзак виконаний із якісної натуральної шкіри. Має одне містке відділення на блискавці. Всередині кілька кишень. На тильній стороні рюкзака кишеня на блискавці. На лицьовій стороні дві вертикальні кишені на блискавках.
В комплекті текстильний ремінь за допомогою рюкзак можна носити як сумку.
Розміри:
- висота 31 см;
- ширина 29 см;
- глибина 11,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11.5 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 29 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴








