Сумка виконана із мʼякої натуральної шкіри.
Має одне відділення на блискавці, всередині кишеня перегородка та ще кілька кишень. На тильній стороні горизонтальна кишеня на блискавці.
В комплекті широка шкіряна ручка (висота 25 см) та зйомний регулюючий шкіряний ремінь.
Розміри:
- ширина 34 см;
- висота по центру 22 см, по бокам 31 см;
- глибина 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴








