Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури. Рюкзак має два відділення на блискавці, посередині є кишені на блискавці та відкрите. Також ззаду та спереду є кишені на блискавці. З боків рюкзака є невеликі відкриті кишені.
У комплект входить знімний текстильний ремінь, за допомогою якого рюкзак можна носити як сумку.
Вимір:
- висота 31 см;
- ширина 27 см;
- Глібіна 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴









