Сумочка виконана із натуральної шкіри. Має одне відділення на блискавці, яке додатково закриває накидним клапаном з кнопкою магнітом. Всередині кишеня перегородка на блискавці та ще дві кишеньки.
В комплекті шкіряний регулюючий ремінь.
Розміри:
- ширина 23 см
- висота 15 см
- глибина 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴










