Сумка виконана із якісної натуральної шкіри.
Має одне відділення на блискавці. Всередині чотири кишені: дві відкриті та дві на блискавках.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
В комплекті два шкіряні ремінці:
- короткий довжиною 66 см;
- довгий регулюючий, максимальна довжина 126 см.
Розміри:
- ширина 24 см;
- висота 16,5 см;
- глибина 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 660 мм |
| Довжина плечового ременя | 1260 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴










