Натуральна шкіра.
Одне відділення на блискавці.
Бокова кишеня.
Широкий шкіряний ремінь, регулюється по довжині.
Розмір: 24/15/7 см.
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴







