Сумочка виконана із мʼякої натуральної шкіри із застосуванням надійної металевої фурнітури.
Має два відділення на блискавках, всередині дві кишені. На лицьовій та тильній стороні кишені на блискавках.
В комплекті два зйомних плечових ремінці:
- короткий 60 см;
- довгий регулюючий 122 см.
Розмір:
- ширина 23 см;
- висота 15 см;
- глубина 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Довжина плечового ременя | 1220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴




