Рюкзак виконаний із натуральної шкіри. Рюкзак має одне містке відділення, всередині пʼять кишень. На лицьовій стороні розташовані накладна кишеня на блискавці та вертикальна кишеня на блискавці. На тильній стороні кишеня на блискавці. По бокам не великі відкриті кишені. В комплекті текстильний плечовий ремінь за допомогою якого рюкзак можна носити як сумку.
Розміри:
- висота 32 см;
- ширина 28 см;
- глибина 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Тверде дно |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴










