Рюкзак виконаний із натуральної шкіри. Має одне відділення на блискавці, всередині дві кишені на блискавках та дві відкриті кишені. На лицьовій стороні накладна кишеня на блискавці, позаду також є кишеня на блискавці. По бокам рюкзака невеликі кишені, що закриваються на блискавки. В комплекті текстильний плечовий ремінь який перетворює рюкзак на сумку. Фурнітура металева під срібло.
Розмір:
- висота 33 см;
- ширина 25 см;
- глибина 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴









