Рюк
зак виконаний із якісної натуральної шкіри. Має одне містке відділення на блискавці. Всередині кілька кишень. На тильній стороні рюкзака кишеня на блискавці. На лицьовій стороні дві вертикальні кишені на блискавках. В комплекті текстильний ремінь за допомогою рюкзак можна носити як сумку. Розміри:- висота 32 см;
- ширина 26 см;
- глибина 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Білий |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴












