Жіноча сумка виконана із натуральної шкіри. Має два окремі відділення на блискавках. Всередині є маленькі кишені. На тильній стороні кишеня на блискавці. В комплекті два плечових ремінці: широкий текстильний та тонкий шкіряний.
Розміри:
-ширина 26 см
- висота 20 см
- глибина 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴









