Сумочка виконана із мʼякої натуральної шкіри. Має одне відділення на блискавці. Всередині кишеня перегородка, відкрита кишеня, та потайна кишеня на блискавці. На тильній стороні кишеня на блискавці.
В комплекті два зйомних шкіряних плечових ременя:
- короткий довжиною 56 см;
- довгий регулюючий максимальна довжина 129 см.
Розмір :
- ширина 24 см;
- висота 15 см;
- глибина 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1290 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴









