Сумка виконана із натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури. Має одне відділення на блискавці, всередині якого розташовані дві кишені. В комплекті текстильний регулюючий плечовий ремінь.
Розміри:
- ширина 26 см
- висота 16 см
- глибина 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴






