Сумка виконана із натуральної шкіри. Має три відділення: основне на блискавці, та два на кнопках магнітах. Всередині основного відділення є дві кишені.
В комплекті дві шкіряні ручки та зйомний шкіряний плечовий ремінь.
Фурнітура під золото.
Розміри:
- ширина 32 см
- висота 22 см
- глибина 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴






