Стильна чоловіча сумка компактного розміру, виконана із натуральної шкіри. Сумка має одне відділення на змійці, всередині карман на змійці та відкритий карман. На лицьовій стороні додаткове веневиле відділення на змійці та карман на змійці. На тильній стороні карман на змійці. В комплекті іде текстильний регулюючий плечовий ремінь.
Розмір:
- висота 19 см;
- ширина 18 см;
- глибина 6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Casual |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Цвет | Черный |
| Размер | Малый |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴










