Сумка виконана із якісної натуральної шкіри. Сумка має одне відділення на змійці, всередині карман на змійці. На тильній стороні карман на змійці. На лицьовій стороні додаткове невелике відділення на змійці і два кармани на змійках. В комплекті зручна шкіряна ручка і текстильн й регулюючий плечовий ремінь.
Розмір:
- висота 23 см;
- ширина 19 см;
- глибина 6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 390 ₴










