Сумка виконана із натуральної шкіри з додаванням надійної фурнітури. Фурнітура під срібло. Сумка має три відділення на змійці, середнє відділення додатково закривається ще на одну змійку, всередині кишеня на змійці та дві відкритих кишені. На лицьовій та тильній стороні розташовані кишені на змійках. В комплекті іде два зйомних ремені:
- короткий з ланцюжком довжиною 67 см;
- довгий регулюючий довжиною 130 см.
Розміри:
- ширина 28 см;
- висота 20,5 см;
- глибина по дну 9 см.
в наявності чорна та сіра.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Бычок |
| Вид кожи по способу отделки | Рептилия |
| Цвет | Серый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 205 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина плечевого ремня | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴









