Сумка виконана із натуральної шкіри в комбінації з натуральною замшею. Сумка має одне відділення на змійці. Всередині розташована велика кишеня перегородка на змійці, одна відкрита кишеня та одна потайна на змійці. На тильній та лицьовій сторонах також розташовані кишені на змійці.
В комплекті ідуть два зйомні шкіряні ремені:
- короткий довжиною 52 см;
- довгий регулюючий, максимальна довжина 130 см.
Фурнітура металева чорнена.
Розміри сумки:
- висота 26 см;
- ширина 32 см;
- глибина 14 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Бычок |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 1 основное, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Длина плечевого ремня | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴






