Сумка виконана з натуральної шкіри.
Сумка має два відділення на блискавках, всередині потайна кишеню і відкрита кишеня під телефон.
На лицьовій і тильній стороні по кишені на блискавці.
У комплекті йде регульований плечовий ремінь.
Розмір:
- висота 21 см;
- ширина 19 см;
- глибина 7 см.
Якість гарантуємо.
Щоденні відправки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 70 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Ручки | Нет |
| Форма | Квадратная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Размер | Малый |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, 2 основных |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴







