Сумка виконана із натуральної шкіри .
Надійна металева фурнітура.
Сумка має одне відділення на змійці, всередині якого розташований карман на змійці. Додатково відділення закривається на клапан з допомогою кнопки магніта. Під клапаном розташований карман на змійці. На лицьовій і тильній сторонах сумки, також розташовані кармани на змійці.
В комплекті іде регулюючий плечовий ремінь, макс. довжина 140 см.
Розмір сумки: ширина 18 см, висота 20 см, глубина 6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Квадратная |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Ручки | Нет |
| Размер | Малый |
| Ширина | 60 мм |
| Стиль | Casual |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Черный |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, 3 основных |
| Длина | 180 мм |
| Подкладка | Да |
| Высота | 200 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴









