Сумка для сучасного чоловіка – це аксесуар, без якого не обійтися.
Сумка має три відділення, які закриваються на змійку. В середині сумки є кишеня на блискавці та дві відкриті кишені під телефон/гаманець.
Зверху відділення сумки закривається накидним клапаном на кнопках магнітах., через що сумка більш захищена.
Під клапаном також розташована кишення. На тильній стороні кишення на щзмійці.
Сумка має фурнітуру з якісного металу.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір чорний;
Розміри (ШхВхГ): 22х28х5-8 см;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Количество отделений | 3 |
| Длина | 80 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Ручки | Нет |
| Форма | Квадратная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Casual |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Цвет | Черный |
| Размер | Большой |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, 3 основных, Отделение для телефона, Наружный карман без застежки |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴













