Жіноча сумка виконана із натуральної шкіри з додаванням надійної металевої фурнітури. Сумка має одне відділення на змійці. Всередині розташовані: кишеня-перегородка на змійці, кишеня на змійці, дві відкритих кишені під телефон/гаманець. На лицьовій стороні розташовані дві кишені на змійці і кнопці-магніті, на тильній стороні кишеня на змійці. По бокам вертикальні кишені на змійках.
В комплекті іде шкіряна ручка довжиною 50 см та зйомний плечовий ремінь.
Розміри:
- висота 28 см;
- ширина по дну 32 см;
- глибина по дну 13 см.
В комплекті іде шкіряна ручка довжиною 50 см та зйомний плечовий ремінь.
Розміри:
- висота 28 см;
- ширина по дну 32 см;
- глибина по дну 13 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 130 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Ручки | Одна |
| Форма | Квадратная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Casual |
| Вид кожи | Бычок |
| Упаковка средства | Пыльник |
| Цвет | Черный |
| Размер | Большой |
| Подкладка | Да |
| Длина ручек | 500 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Отделения | Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона, Перегородка на молнии |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴









