Практичний рюкзак виготовлений із якісної натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури. Рюкзак має одне містке відділення, яке закривається за допомогою блискавки. В основному відділенні рюкзака є кишеня на блискавці. На передній частині та на тильній стороні рюкзака є кілька кишень, які також закриваються за допомогою блискавок. Також є дві зручні регульовані шлейки, які дозволяють носити рюкзак на плечах і зручну ручку для його перенесення в руці.
матеріал: натуральна шкіра;
колір рюкзака чорний.
Розміри (ВхШхГ): 40х30х13 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Верхний, Задний, Боковые |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 13 см |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Особенности | Совместим с форматом А4 |
| Высота | 40 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Возрастная группа | Взрослая |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴








