Сумка виконана із натуральної шкіри з додаванням надійної фурнітури.
Сумка має два відділення на змійках. В основному відділенні є карман на змійці. На лицьовій ти тильній стороні також є кармани на змійках. В комплекті ідуть з ручка ручка та регулюючий плечовий ремінь.
Розміри:
- висота 22 см;
- ширина 18 см;
- глубина 9 см ( основне відділення 6 см)
Якість гарантуємо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных, Потайной карман на молнии |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴










