Сумка виконана із натуральної шкіри із додаванням надійної фурнітури. Сумка має два відділення на змійках. В основному відділенні розташований карман на змійці. На лицьовій та тильній стороні також є кармани на змійках. В комплекті ідуть зручна ручка і регулюючий плечовий ремінь.
Розміри:
- висота 21,5 см;
- ширина 19 см;
- глубина 7 см.
Якість гарантуємо!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 2 основных, Потайной карман на молнии |
| Количество отделений | 2 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴











