Практичний рюкзак виготовлений із якісної натуральної шкіри із застосуванням надійної фурнітури. Рюкзак має одне містке відділення, яке закривається за допомогою блискавки. В основному відділенні рюкзака є кишеня на блискавці. На передній частині та на тильній стороні рюкзака є кілька кишень, які також закриваються за допомогою блискавок. Також є дві зручні регульовані шлейки, які дозволяють носити рюкзак на плечах і зручну ручку для його перенесення в руці.
матеріал: натуральна шкіра;
колір рюкзака чорний.
Розміри (ВхШхГ): 37х25х16 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 37 см |
| Ширина | 25 см |
| Глубина | 16 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Тип | Городской |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Верхний, Задний |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴








